piątek, 22 lipca 2011

Uwięzieni - Hilary Norman

Kolejna powieść w cyklu o detektywie Samie Becketcie i jego żonie Grace.
W domu Becketów wszystko świetnie się układa. Sam planuje dla Grace niespodziankę urodzinową, Cathy wraca z Kalifornii, a Grace postanawia wrócić do pracy. Nawet detektyw Martinez się zakochuje. Sielankę przerywa seria morderstw. Na plaży Miami policja znajduje zmasakrowane zwłoki świeżo poślubionych małżonków. Morderca układa ich nagie ciała w makabryczny i niezrozumiały sposób. Detektyw Becket zostaje wezwany do sprawy. Tymczasem młode pary w okręgu Miami zaczynają obawiać się o swoje życie, tym bardziej że przeciwnik zdaje się wodzić policję za nos.

Bardzo lubię powieści Hilary Norman i tym razem też się nie zawiodłam. Znowu spotykamy się z sympatycznym Samem Becketem i jego partnerem Alem Martinezem, którzy rozwiązują zagadkę morderstw kochających się par. Aby nie było tak prosto - w pułapkę zastawiona przez mordercę wpada również Sam ze swoją żoną - więcej nie powiem, przeczytajcie sami :)

Książka trzyma w napięciu, jest świetnie napisana, wątki biegną i przeplatają się między sobą. Usiadłam wczoraj po południu, za oknem deszcz i szaruga, a ja z książką i herbatką - raj ! Czytałam, czytałam... aż skończyłam ! Wam również ją POLECAM !

7 komentarzy:

 1. To i ja z chęcią przeczytam. Widzę, że książka warta poznania a dreszczyk emocji zawsze się przyda:D. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że książka warta przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam - książka naprawdę jest ciekawie napisana :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytam :D

  Pozdrawiam ! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecę mamie, ja na razie mam ogrooomny stos.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi ciekawie :) Z chęcią przeczytam! Dopisuje na liste! Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mam akurat siły na czytanie - dopadła mnie mega alergia, co daje mi raczej mętną możliwość aby w spokoju czytać...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...