sobota, 13 sierpnia 2011

Biesiada z Aniołami - Sarah-Kate Lynch

Connie Farrel - nowojorska dziennikarka i krytyk kulinarny - leci do Wenecji na drugi miesiąc miodowy. Nie zapowiada się on słodko - miejsce obok Connie jest puste: mąż wystawił ją do wiatru. Ale przecież Wenecja to miasto marzeń! Connie przeżywa ognisty romans z zabójczo przystojnym gondolierem, który przy okazji raczy ją niebiańskimi smakołykami włoskiej kuchni. Jednak czar rychło pryska i zmysłowy sen o Wenecji zmienia się w nowojorski koszmar ze zwariowanym scenariuszem w stylu „Seksu w wielkim mieście”
Bardzo lubię książki pani Lynch, bo są pełne ciepła. Biesiadę dopadłam w końcu w bibliotece i od razu pochłonęłam :) Świetna opowieść z wieloma zwrotami akcji i niespodziewanym zakończeniem....i te włoskie klimaty, które uwielbiam!

Connie Farrel poznajemy podczas wyprawy do Wenecji ( podroż poślubna, powtórna.....bez męża), gdzie odnajduje się i wdaje w romans z przystojnym gondolierem. Connie jest krytykiem kulinarnym, więc ślinka cieknie podczas opisów potraw, które spożywa w Wenecji. .... nagle budzi się w szpitalu w Nowym Jorku i okazuje się, że wcale nie była w Wenecji tylko zapadła w śpiączkę po urazie głowy...
Teraz dopiero się dzieje - mąż nie jest już  mężem, jest nowy narzeczony, jest przystojny lekarz i jego ojciec, a sama Connie - MC okazuje się nie lada zołzą i w dodatku traci zmysł smaku. Jak się skończą perypetie sympatycznej Connie?  - doczytajcie !

Świetna książka na lato - smakowite opisy, wciągająca akcja i niespodziewane zakończenie! A jeśli ktoś jak ja lubi włoskie klimaty - to obowiązkowa lektura!

3 komentarze:

 1. Tytuł kuszący, recenzja też. Dopisuję do listy kolejny raz:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Możliwe, że jak wpadnie moje ręce to przeczytam, ale nadal nie jestem do końca przekonana ;)

  Pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zachęcająca książka:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...