środa, 14 grudnia 2011

Cała nowa ja - Shari Low

Leni Lomond ma dość handlowania urządzeniami sanitarnymi. Ma dość spokojnego i poukładanego życia. W sylwestra podejmuje postanowienie, że wszystko zmieni, znajdzie nową pracę i nową miłość, stanie się zupełnie inną kobietą: przebojowa, piękną, seksowną i mądrą.
Przyjaciółka pomaga jej znaleźć pracę osobistej asystentki telewizyjnej astrolog, szalonej Zary Delty. Gdybyż jednak praca Leni miała być jedynie pracą asystentki… Do obowiązków naszej bohaterki należy również umawianie się na randki z reprezentantami wszystkich znaków zodiaku, ponieważ jej pracodawczyni pisze książkę o tym, jak dobierać się w pary, uwzględniając konfiguracje gwiazd. I tak Leni spotyka się z maniakiem gier komputerowych, kibicem Chelsea (i jego potworną mamuśką), wytwornym prawnikiem, uroczym maklerem, przyszłą gwiazdą estrady… i jeszcze kilkoma innymi nietuzinkowymi kawalerami. Podczas randkowania Leni odnosi liczne obrażenia zarówno na duchu, jak i na ciele, dowiaduje się o sobie zupełnie nowych rzeczy i przekonuje się, że w ogóle nie zna się na mężczyznach. Jej poczynania śledzą i komentują przyjaciele: Stu, super przystojny fryzjer hipochondryk oraz Trish, pyskata, bezkompromisowa i uwielbiająca plotki kierowniczka cateringu w telewizji śniadaniowej.

Okładka:   miękka
Ilość stron:  380
Wydawnictwo:   Wydawnictwo REMI


Przezabawna historia z życia singielki ! 
Leni Lomond robi postanowienia noworoczne i stopniowo stara się je realizować przy wsparciu przyjaciół. Najbardziej drastyczna jest zmiana pracy - z firmy handlującej sanitariatami, Leni trafia do wielkiej telewizyjnej wróżki-astrologa Zary Delty. Ta zmiana przewraca jej życie do góry nogami, kiedy okazuje się, że oprócz zajęć asystentki Zary, Leni ma za zadanie umawianie się z mężczyznami.... Tak, tak ! Pani astrolog chce napisać książkę o mężczyznach z różnych znaków zodiaku, która będzie poradnikiem dla kobiet pomagającym w wyborze partnera życiowego. Leni po każdej randce musi składać wyczerpujący raport, a randek ma przed sobą tyle, ile znaków Zodiaku. A trafia przy tym na tak niezwykle przypadki, że hej.... !
Nasza bohaterka wychodzi z zabawnych sytuacji nie zawsze bez szwanku - zdarzają się, zarówno rany na duszy, jak i połamana ręka, a nawet napad gangsterów. Dziewczynie dzielnie sekundują i wspierają ją przyjaciele, Trish i Stu ! 
Jakie zmiany w jej życiu przyniesie ta diametralna zmiana pracy ? Jaki finał będą miały zodiakowe randki? Przeczytajcie, jeśli macie ochotę na dobrą zabawę !

"Cała nowa ja" to świetna, lekka opowieść, która bawi i relaksuje. Totalnie odprężająca, napisana lekkim językiem z zabawnymi dialogami. Sytuacje, które mogą zdarzyć się każdemu z nas, zostały lekko przerysowane i podane z humorem. Uśmiałam się, wyluzowałam i z przyjemnością ja przeczytałam !

3 komentarze:

  1. Czasem takie lekkie historie są potrzebne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czegoś takiego mi potrzeba do czytania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Może być fajnie ;) Rozejrzę się

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...