środa, 11 kwietnia 2012

Świat Książki ogłasza nabór nowych bloggerów !

Konkurs na recenzję "Płatków na wietrze" V.C. Andrews

Do rozdania jest 10 wydruków cyfrowych „Płatków na wietrze”(czyli egzemplarzy wydrukowanych specjalnie dla Was, nie ostateczną wersję książki, tylko tzw. egzemplarz recenzencki) dla nowych bloggerów, którzy jeszcze nie współpracują ze Światem Książki.

Osoby, które otrzymają egzemplarze konkursowe powinny je jak najszybciej przeczytać oraz stworzyć: 

- Recenzję (którą umieszczą na swoim blogu, a dodatkowo na stronach Empik, Merlin i Weltld) i hasło promocyjne dla całego cyklu „Dollanganger” (http://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=2378).

Do wygrania są:
1.    Dla stałych współpracowników – za najbardziej interesującą recenzję tej książki autor(ka) otrzyma 300 zł do wydania na produkty na naszej stronie weltbild.pl (nie tylko na książki, na wszystkie produkty)
2.     Dla nowych blogerów – za najbardziej interesującą recenzję książki autor(ka) otrzyma 200 zł do wydania na produkty na naszej stronie weltbild.pl (również na wszystkie produkty).
Jeżeli dana osoba wybierze sobie coś w chwili zamówienia niedostępnego w magazynie, to – po konsultacji – ma prawo do zmiany zamówienia.
 
Poza tym wszyscy autorzy wybranych przez nas haseł promocyjnych otrzymają 3 nowości, książki z najnowszego katalogu – do wyboru.
 
Termin zgłaszania się:
1.       Stali współpracownicy – do jutra, do godziny 15:00.
2.       Nowi blogerzy – do czwartku (12.04), do godziny 12:00. 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy :  agnieszka.tatera@weltbild.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...