piątek, 15 lutego 2013

No i doczekaliśmy się premiery - Świat bez bohaterów - Brandon Mull

No i w końcu doczekaliśmy się polskiej premiery książki Brandona Mulla "Beyonders"  

Wydawnictwo MAG zapowiada premierę tej książki na 20 lutego 2013r.

Ja miałam przyjemność czytać ją w październiku 2012 roku - zrobiła na mnie niesamowite wrażenie - tutaj znajdziecie RECENZJĘ 
Gońcie więc do księgarni i kupujcie tę niezwykłą książkę - na pewno nie pożałujecie! 

Tak pisze o niej Wydawca:

Brandon Mull to czarodziej słów. W Pozaświatowcach wyczarował jedną z najbardziej oryginalnych powieści fantasy, jaką przeczytałem w ciągu ostatnich lat – mieszanka przygody, humoru i magii, której nie sposób się oprzeć – Rick Riodan, autor serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”

Jason Walker często marzy, żeby życie stało się odrobinę mniej przewidywalne – aż do dnia, kiedy codzienne obowiązki w zoo sprawiają, że Jason przenosi się z basenu hipopotama do dziwnego świata, któremu grozi niebezpieczeństwo.
Lyrian to miejsce pełne niebezpieczeństw i wyzwań – nie przypomina niczego, z czym Jason zetknął się do tej pory. Ludzie żyją tu w strachu przed nikczemnym czarnoksiężnikiem i cesarzem w jednej osobie, Maldorem. Dzielni ludzie, którzy kiedyś przeciwstawiali się Maldorowi, zostali przekupieni lub złamani, zostawiając po sobie królestwo, w którym górę wzięły strach i podejrzliwość.
W poszukiwaniu drogi do domu Jason spotyka Rachel, która także została w tajemniczy sposób ściągnięta z naszego świata do Lyrianu. Jason i Rachel wplątują się w misję, mającą na celu złożenie w całość słowa mocy, które może zniszczyć cesarza, i dowiadują się, że muszą uratować ten świat pozbawiony bohaterów, jeżeli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.4 komentarze:

  1. Skoro tak polecasz, to jak tylko będę miała okazję, to ją przeczytam :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie będziesz żałować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem bardzo ciekawa tej powieści

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...