wtorek, 12 marca 2013

Mój bohater Dreszcz – pobierz za darmo nowe opowiadanie Jakuba Ćwieka

Fabryka Słów informuje, że już od dziś każdy może otrzymać za darmo nowe opowiadanie Jakuba Ćwieka – MÓJ BOHATER DRESZCZ. A.K.A. SPELLBOUND w formie e-booka


Opowiadanie wprowadza w klimat najnowszej książki zatytułowanej "Dreszcz". Publikację zilustrował siedmioletni syn Jakuba Ćwieka – Samuel. 

Zapraszamy do pobierania opowiadania:

Opowiadanie jest swoistym wstępem do książki Jakuba Ćwieka „Dreszcz”, która ukaże się na rynku 20 marca 2013r. Recenzję książki w najbliższym czasie będziecie mogli przeczytać na moim blogu – zaglądajcie! 


Oto Dreszcz! Rock N’ Roll is Not Dead! Keith Richards na osiedlu Tysiąclecia? Why not?! Rychu Zwierzchowski wiedzie żywot pasożyta-luzaka – sex drugs and rock n’roll. Pije, pali, gra na streecie i usilnie stara się nie znaleźć poważnej, regularnej pracy. Utrzymuje go córka, która co jakiś czas dba o uzupełnienie jego finansowych potrzeb. Całe życie „Dreszcza” to koncerty i AC/DC ponad wszystko. Są przyjaciele i wrogowie, choć tych drugich rzecz jasna więcej. Aż pewnego dnia „Dreszcz” obrywa piorunem i… zyskuje nowe super moce. Tylko czy to coś zmienia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...