wtorek, 26 marca 2013

Ostra gra – Olivia Cunning

Sed, wokalista Sinnersów, każdej nocy przyciąga na koncerty tłumy fanek. Jego głos sprawia, że dziewczyny szaleją. Ale scena to jedyne miejsce, gdzie on sam odczuwa jakiekolwiek emocje, odkąd stracił Jessikę.
Jessica, piękna studentka prawa, jest przekonana, że postąpiła słusznie, kończąc ten burzliwy związek. Lecz równocześnie dobrze wie, że żaden facet nie może się równać z seksownym rockmanem…
Nieoczekiwanie znów mają szansę zacząć wszystko od nowa. Ale tym razem ryzyko jest większe: jeśli znów złamią sobie serca, to stanie się to na oczach milionów… 


Okładka: miękka 
Ilość stron: 368 
Wydawnictwo: Amber  
Cykl: Sinners

„Ostra gra” to kontynuacja powieści erotycznej „Za sceną”, która bardzo mi się podobała – moja recenzja TUTAJ. Bez wahania sięgnęłam, więc po kolejny tom opowieści o członkach zespołu rockowo-metalowego Sinners. Jak pisałam poprzednio, mam słabość do muzyki, szczególnie do ciężkiego uderzenia, a członkowie zespołu zwojowali mnie całkowicie – polubiłam ich serdecznie. Wbrew pozorom i wyglądowi niegrzecznych chłopaków, są bardzo wrażliwi i inteligentni, łatwo ich zranić – czasem pozory mylą…. 

Bohaterowie pierwszego tomu, Myrna i Brian, stają w drugim tomie na ślubnym kobiercu i nic nie jest już w stanie ich rozdzielić. Erotyczny romans zmienia się w związek na całe życie, a młodzi małżonkowie szaleją za sobą dając dobry przykład innym członkom zespołu. Ich autokar nie wygląda już jak chlew i zachowują się dużo lepiej mając obok siebie kobietę, która o nich dba, służy dobrą radą i wspiera. Sinnersi uwielbiają Myrnę. A ona jest jedyną kobietą, która oparła się charyzmatycznemu liderowi zespołu, Sedowi Lionheartowi. I tutaj dobijamy do właściwego wątku . 

Sed zmienił się diametralnie przed laty, po tym jak porzuciła go narzeczona, Jessica. Przeżył mocno rozstanie, a swoje frustracje rozładowywał podrywając kobiety swoich przyjaciół. Brian był jednym z poszkodowanych, dopóki nie spotkał Myrny. 
Jessica odeszła od Seda, kiedy nie zgodził się na jej studia prawnicze i chciał z niej zrobić kurę domową, podporządkowaną mężowi. Było jej ciężko, poukładała sobie życie, jednak z nikim się nie związała. Studiuje prawo, a w czasie wakacji pracuje jako… tancerka na rurze w nocnym klubie, aby zarobić na kolejny semestr. Tam zastaje ją Sed podczas wieczoru kawalerskiego Briana – dochodzi do awantury. Jessica zostaje wyrzucona z pracy, a Sinnersi wracają ze śladami po bójce. Jessica przychodzi do autokaru, aby zwrócić pieniądze Sedowi, i spotyka tam Myrnę - w efekcie zostaje jej asystentką. Pomiędzy Jessicą i Sedem ciągle iskrzy, lądują razem w łóżku. Kobieta postanawia trzymać Seda na dystans, pomimo iż nadal go kocha. Podczas spaceru erotycznego, na który się wybierają – dzwoni telefon. Trey trafia do szpitala i musi zostać poddany operacji – Sinnersi jak jeden mąż zjawiają się i dyżurują pod jego pokojem. Brian jest wściekły z powodu obecności Jessici, nie może zapomnieć o tym, co zrobiła Sedowi. 

Między Sedem a Jessicą istnieje silna więź erotyczna, ale czy ona wystarczy, aby stworzyć związek? Oboje są niezwykle impulsywnymi osobami – czy potrafią pójść na kompromisy? Jak potoczą się ich dalsze losy? Przeczytajcie sami! 

„Ostra gra" to świetnie napisany romans z dużą dozą erotyzmu. Powieść nie ogranicza się tylko do erotyki, choć jest jej niemało, zaprezentowano tutaj ciekawą i wciągającą historię miłości. Książkę czyta się z wielkim zainteresowaniem i wypiekami na twarzy. Jest napisana dowcipnie, lekko i barwnie, sceny łóżkowe nie rażą, a piękne uczucie i ewolucja, jaka przechodzą bohaterowie, sprawia, że chwilami w oku pojawia się łezka. Mnie się podobało i z niecierpliwością czekam na kolejny tom – ciekawe któremu członkowi Sinnersów, tym razem, będzie poświęcony???5 komentarzy:

 1. Jakoś tak wszystkie powieści erotyczne kojarzą mi się z tandetą, ale czytając Twoją recenzję mam wrażenie, iż to jednak coś głębszego. Może się wreszcie przełamię i sięgnę po coś z tej półki. Obaczę... ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początek muszę nadrobić zaległości i przeczytać pierwszą część i na pewno to zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem jak mogłam ją przegapić, a tym bardziej pierwszą część!!! Też lubię mocniejsze uderzenie, dlatego muszę ją mieć!

  OdpowiedzUsuń
 4. czytałam całą serię czekam na tom o treyu jeszcze ;) zdecydowanie sięgnęłam po "za sceną" ponieważ dotyczyła ona zespołu rockowego ( a taką muzykę właśnie uwielbiam) i pochłonęłam ją w jedną noc. Podobnie pozostałe tomy. Zdecydowanie wyjątkowa seria ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...