sobota, 8 czerwca 2013

Kto się śmieje ostatni - Trish Wylie

Co, kolejny ochroniarz? Przecież ojciec wie, dlaczego pięciu poprzednich szybko zrezygnowało z pracy. Ja, Miranda Kravitz, córka burmistrza Nowego Jorku, przysięgam, że ten szósty też długo nie wytrzyma. Tyler Brannigan to policjant? Nie szkodzi, ja też jestem sprytna. Jest twardy? Mam sposoby, żeby go podejść. Zna Manhattan lepiej ode mnie? Niemożliwe. Zobaczymy, kto będzie się śmiał ostatni

Okładka:  miękka
Ilość stron:  240
Wydawnictwo:   Harlequin
Cykl: KISS

Latem chętnie sięgam po lekkie, relaksujące lektury. Nowa seria wydawnictwa Harlequin - Kiss urzekła mnie sympatycznymi okładkami i ciekawą zapowiedzią wnętrza. Kto nie lubi czytać o miłości? Ja lubię, a książki z serii Kiss starczają na jedno popołudnie. Kiedy do tego dodać słoneczko, leżaczek i lampkę wina - czegóż można chcieć więcej ?!
Sięgam więc po pierwszy tom z serii Kiss i przywołuję słońce :)

Miranda Kravitz jest córką burmistrza. Stale wystawiona jest na widok publiczny, o prywatności może zapomnieć. A że ma skłonności do pakowania się w tarapaty, stoi przy niej ochroniarz - coraz to inny, aż w końcu kosa trafia na kamień - do jej ochrony zostaje przydzielony policjant, Tyler Branningan. Bezkompromisowy twardziel, który jednak nie jest całkiem obojętny na wdzięki Mirandy. A i ona wodzi go na pokuszenie, swoimi wdziękami i ... skłonnością do ucieczek.
Czy potrafią się dotrzeć i pójść na ustępstwa? Oto jest pytanie!
Czy ochroniarz zajmie inne miejsce u boku Mirandy? Sami przeczytajcie! Czeka Was niezła zabawa :)

"Kto się śmieje ostatni" to zabawny romans, który wzbudza uśmiech oraz przynosi chwile relaksu i oderwania od rzeczywistości. Ta mini powieść napisana jest lekko i czyta się ją błyskawicznie. 
Historia jest ciepła, a chwilami wzruszająca. Miranda ukazana jest z kilku stron - jako sprytna oszukiwaczka Tylera, wodząca na pokuszenie kobieta, ale również jako bardzo wrażliwa na innych osoba. Stale "na świeczniku", nic dziwnego, że potrzebuje chwilę normalności i do niej dąży.
Świetnie się bawiłam czytając tę książkę. 
Polecam Wam serdecznie serię KISS - małe, lekkie książki, idealne do damskiej torebki - można je wszędzie zabrać i uprzyjemnić sobie czas. Każdemu potrzebna jest chwila relaksu !






5 komentarzy:

 1. Mamy bardzo podobne wrażenia :)W sumie całkiem przyjemna to książeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam straszną ochotę na tę serię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka na mnie czeka, jestem bardzo ciekawa tej serii!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka stoi na mojej półce. Wydaje mi się , że masz mały błąd . Ta książka to drugi tom serii . Pierwszym jest "Kronika ślubnych wypadków".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z nich stanowi osobna historię, więc trudno mówić o cyklu. a pisząc pierwszy miałam na uwadze pierwszy tom z mojej półki.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...