sobota, 2 sierpnia 2014

Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie - Aneta Śladowska

Marzeniem chyba każdej kobiety jest szczupłe, zgrabne i jędrne ciało. Jak to osiągnąć kiedy kolejna dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanego rezultatu? Według Autorki, która zrzuciła 25 kg, szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym. To dzięki pozytywnemu myśleniu osiągnęła to, czego naprawdę chciała. Wiadomo nie od dziś, że optymistyczne nastawienie do otaczającego świata potrafi czynić cuda, także z wyglądem i ciałem. Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody utraty wagi. Pokazuje jak leczyć przyczyny, a nie tylko objawy. Zapoznanie się z proponowanymi przez nią ćwiczeniami uświadomią Ci jak krok po kroku w miarę wzrostu Twojej świadomości i akceptacji siebie następuje spadek Twojej wagi. Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.

Okładka: miękka
Ilość stron:  232
Wydawnictwo:  Studio Astropsychologii

Każda kobieta chce być szczupła i piękna. I ja bym chciała, ale jestem niekonsekwentna i niesystematyczna w działaniach zmierzających w tym kierunku, dlatego też często zaglądam do poradników i wynajduję w nich rzeczy dla siebie. Nie zależy mi, aby schudnąć dużo, ale dla zdrowia (wg mojego kardiologa) powinnam jeszcze z 4-5kg. Do tego doliczam moje wędrówki z kijkami - może się uda :)

Ostatnio w moje ręce trafiła książka Anety Śladowskiej "Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie". Od razu pomyślałam - "O matko, to tyle w ogóle się da?". I z ciekawościa przejrzałam książkę.
Autorka dzieli się z nami swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi skutecznej diety i walki z nadwagą. Pokazuje nam, że dieta i jej przestrzeganie + ruch fizyczny daje wiele, ale aby całość działań była skuteczna potrzeba tutaj jeszcze... szczęścia. Powodzenie zależy w dużej mierze od optymizmu i pozytywnego nastawienia podczas odchudzania. Jeśli po głowie krążą nam myśli, że znowu się nie uda - to niestety pewnie tak będzie....

Aneta Śladowska pokazuje nam, na swoim przykładzie, jak znaleźć sposób, aby proces odchudzania przyniósł nam efekt, połączony z radością, a do tego pokazuje nam jak odnaleźć siebie. Autorka skupia się nie tylko na uzdrawianiu ciała, ale i duszy. W procesie odchudzania, który nam proponuje, nasze samopoczucie i wiara w siebie jest równie ważne jak to, co będziemy spożywać, o ile nie ważniejsze.

Książka "Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie" jest napisana w przystępny i zrozumiały sposób. Autorka na swoim przykładzie przedstawia zmiany, jakie należy poczynić w życiu, aby schudnąć i jeszcze nie popaść w depresję. Jedynie brakuje mi tutaj kolorowych zdjęć potraw - to zawsze przemawia do wyobraźni. Niektóre z rad na pewno zastosuję - a Wam polecam :)Talizman.pl

3 komentarze:

  1. A ja w właśnie siedzę i chipsy wcinam... nie mam za grosz samozaparcia...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja szczupła nie jestem. Ale piękna i owszem. To sobie trzeba uświadomić. Media trochę nam zryły mózgi i trzeba się w końcu uwolnić od przeświadczenia, że tylko szczupła osoba może być piękna, ale jeśli ktoś mimo tego chce schudnąć - pozostaje mi tylko życzyć szczęścia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też niestety nie jestem zbyt konsekwentna, a w szczególności jeśli chodzi o diety, dlatego jestem bardzo ciekawa tej książki :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...