czwartek, 26 listopada 2015

Trochę muzyki ... James Bay - Chaos And The Calm

Dzisiaj trochę muzyki, która ostatnio towarzyszy mi w pracy.
Niedawno nabyłam na Empik płytę Jamesa Baya - Chaos And The Calm. Zamówiłam trochę w ciemno, bo znałam tylko jeden kawałek - intuicja mnie nie zawiodła :) Ostatnio stawiam coś na debiutantów... i jak widać warto!

Chaos And The Calm (Deluxe Edition) - Bay James


James Bay jest młodym brytyjskim muzykiem, który porwał mnie swoim orygnalnym brzmieniem głosu. Jest bardzo utalentowany, nie tylko śpiewa, ale również gra na gitarze, komponuje i pisze teksty. Jego debiutancki album został bardzo wysoko oceniony w Wielkiej Brytanii, a teraz podbija świat.

Chyba każdy kojarzy kawałek Hold back the riverJames Bay zamieścił na swej płycie 12 utworów, bardzo różnych. Uwodzi słuchaczy swoim niebanalnym głosem, czaruje tekstami i wabi brzmieniem płyty. 
Płyta "Chaos and the calm", jak sama nazwa wskazuje, jest takim niesamowitym połączeniem chaosu i spokoju, dynamiczne rytmy nagle przechodzą w spokojne ballady. To płyta na każdą pogodę i na każdy nastrój.

Mnie towarzyszyła w ostatnim czasie jako tło w ciężkiej pracy. Dodawała mi kopa i energii, a jak było trzeba - to wyciszała. Niesamowity głos Jamesa Baya działa nie tylko na kobiety :)
Mnie porwały jeszcze świetne gitary, których dźwięki są doskonale wyeksponowane i świdrują nam mózg, powodując, że na plecach chodzą ciarki. 


Płyta Chaos And The Calm zachwyca i porywa. Jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby - polecam :)Sklep internetowy empik.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...