piątek, 8 lipca 2016

Nie do wiary! - Zuzanna Jędrzejewska

Chińskie przysłowie ostrzega, by uważać o czym się marzy, bo marzenia mogą się spełnić.
Eufrozyna Maliniak, dla przyjaciół Zoey, wrażliwa nauczycielka po trzydziestce, nie ma szczęścia w miłości. W przeszłości zraniona, nie potrafi zaufać, choć wciąż skrycie marzy o księciu z bajki. Za namową przyjaciółki Alicji w sylwestrową noc wykrzykuje światu swoje największe marzenie. Od tej chwili w życiu Zoey zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na jej drodze jeden po drugim pojawiają się mężczyźni ze snów… Pytanie, czy są to tylko dobre sny? Czy marzenie Zoey się spełni? Czy uwolni się od przeszłości i pozwoli samej sobie zakochać się bez pamięci? Skrząca się humorem, pełna barwnych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o poszukiwaniu szczęścia. Nie do wiary, jak życie potrafi zaskakiwać, szczególnie w miłości!

Okładka: miękka
Wydawnictwo: Czwarta Strona

Uważaj o czym marzysz - bo może się spełnić!
Tak mówi chińskie przysłowie i jest w nim wiele prawdy. Przekonała się o ty bohaterka powieści Zuzanny Jędrzejewskiej - Eufrozyna Maliniak, zwana przez przyjaciół Zoey.

Zoey jest nauczycielką, wychowywaną przez ukochanego dziadka. Jej rodzice, naukowcy, stale przebywają zagranicą, są tak zajęci swoimi pasjami, że dla córki już go zabrakło. Dziadek stara się ich zastąpić, kocha wnuczkę i bardzo o nią dba. Sam jest śpiewakiem, bardzo żywotnym i towarzyskim. Chyba jego życie towarzyskie jest bogatsze niż jego wnuczki....
Zoey, za namową przyjaciółki, w noc Sylwestrową, którą spędzają we dwie, wykrzykuje swoje marzenie. Choć nie bardzo wierzy w jego spełnienie.... Pragnie miłości, a jest samotną singielką.
Jej życie nagle zaczyna toczyć się szybciej, a i adoratorów przybywa. Zoey wręcz musi między nimi wybierać. Czy jej marzenie się spełni i znajdzie swoją drugą połowę?
Sami się przekonajcie :)

Seria z babeczką to fajna, lekka i zabawna babska literatura. Chętnie sięgam po książki z tej serii - są idealne na urlop i wypoczynek.
"Nie do wiary!" to lekka, wzruszająca i relaksująca opowieść. Ubawiłam się, kibicowałam Zoey w jej kontaktach z mężczyznami. Miłość zweryfikowała jej podejście do mężczyzn, ale i prawdziwe przyjaciółki. Znalazłam w niej odskocznię od rzeczywistości - idealna książka na urlop :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...