sobota, 8 kwietnia 2017

Bursztynowy Anioł - Anna Tabak

Poznajcie Aśkę – pozytywnie zakręconą studentkę ekonomii, której złośliwy los co rusz rzuca kłody pod nogi. Zakończenie kilkuletniego związku, zawalone egzaminy, uciążliwa praca... Dobrze, że pod ręką są przyjaciółki, na które zawsze można liczyć i pogadać dosłownie o wszystkim. I jeszcze kolega o dziwnie brzmiącym imieniu, który udzieli wsparcia w każdej sytuacji. Co ona by bez nich zrobiła? Niespodziewanie w życiu Asi następuje zwrot o 180 stopni: pojawia się idealny mężczyzna, dzięki któremu jej szara rzeczywistość zaczyna przypominać bajkę. Przystojny, bogaty, dżentelmen w każdym calu... Czyżby to był wymarzony książę? A może dziewczynie pisany jest ktoś inny? I co ze znienawidzonymi studiami i aktorstwem, które od zawsze było jej pasją? Po prostu przeczytajcie!

Okładka: miękka
Wydawnictwo: Zysk i Spółka

Bursztynowy Anioł to dobra babska literatura - ciepła, wzruszająca i relaksująca. Powieść Anny Tabak opowiada o przyjaźni, o miłości i dążeniu do szczęścia i realizacji marzeń w życiu. Jak pokazuje nam Autorka wszystko jest możliwe, jeśli się bardzo pragnie a marzenia  się spełniają. Jednak trzeba uważać, bo czasem jeśli coś jest zbyt piękne to z czasem okaże się nieprawdziwe....

Przekonała się o tym Aśka, bohaterka powieści Bursztynowy Anioł.  Dziewczyna jest studentką ekonomii, której szczerze nie znosi, a marzy o byciu aktorką. Jednak ma u swego boku Alexa, który ustawia jej życie, a w końcu znajduje sobie inną. Aśka zostaje sama, rozżalona, na szczęście u boku ma przyjaciółki, które ją zabierają na super wakacje do Chorwacji. Tam poznaje fantastycznego chłopaka Michaela, ale następnego dnia wyjeżdża do domu. Jakież jest jej zaskoczenie, kiedy po jakimś czasie spotyka go w Polsce. Michał rozpieszcza ją, a ich uczucie kwitnie. Do czasu pojawienia się jego byłej narzeczonej.... Asia znosi to nadzwyczaj spokojnie, by po czasie stwierdzić, że jej wielka miłość była przecież cały czas tuż obok :)

Bursztynowy Anioł to relaksująca lektura, ciepła i lekka. Przeczytałam z przyjemnością i odłożyłam. Spędziłam z nią miło czas, ale nie jest to książka, do której się wraca - puszczę ją w obieg po znajomych. Na pewno z przyjemnością przeczytają :)
Jesli szukacie czegoś lekkiego, przyjemnego i odprężającego to Bursztynowy Anioł nadaje się idealnie.
1 komentarz:

  1. Lubię takie książki - niewymagające, na jeden wieczór, dla zrelaksowania. Tę już od jakiegoś czasu mam na oku, może w końcu uda mi się ją upolować ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...