niedziela, 8 października 2017

Książki - magazyn do czytania

Znacie Magazyn Książki wydawany przez Wydawnictwo Agora? To przewodnik po literaturze, o tym co się w niej dzieje ciekawego, o nowościach i wydarzeniach Słowem Książki są o książkach i dlatego to lektura obowiązkowa dla każdego mola książkowego.


Po Magazyn Książki sięgam regularnie i czytam go od deski do deski. Znajduję tam wszystkie informacje do poruszania się po świecie książek. Znajduję tutaj ciekawe wywiady, recenzje, informacje o nowościach i premierach książkowych. Magazyn Ksiązki to pasjonująca i różnorodna lektura :)

W najnowszym numerze znajdziecie informacje na temat Co widział Gombrowicz, kiedy patrzył na Polaków, znajdziecie zapowiedź nowej książki Dana Browna ( ja już ją mam :) ), wywiad z Łukaszem Orbitowskim, który opowiada o swojej najnowszej książce. Łukasz jest wszechstronnym pisarzem i każda jego książka jest zupełnie inna i niepodobna do poprzednich. Exodus, bo o nim mowa, mnie zaintrygował i z pewnością zaopatrzę się w tę książkę. Tak działa Magazyn Książki - zachęca do czytania :) Dzięki jego rekomendacjom, sięgam po książki, na które nie zwróciłabym uwagi.


W najnowszym numerze zainteresował mnie bardzo ciekawy artykuł Janusza Rudnickiego "W łóżku z Ziukiem", który opowiada o Józefie Piłsudskim, polskiej legendzie.  Artykuł powstał w oparciu o dwie książki - "Kobiety w życiu marszałka Piłsudskiego" Iwony Kienzler i "Józef Piłsudski. Fakty i tajemnice" Sławomira Kopera. Przyznaję, ze artykuł jest na tyle intrygujący, ze warto sięgnąć po książki i zgłębić temat. 


 Znajdziecie tutaj również bardzo ciekawy wywiad z Nathanem Hillem, autorem powieści Niksy, która już zdobywa rozgłos i serca polskich czytelników. Z Nathanem Hillem w Chicago spotkała się Katarzyna Surmiak-Domańska i podzieliła się z nami rozmową z Autorem. 


Magazyn Książki to skarbnica wiedzy o tym, co w książkach piszczy

Polecam serdecznie!


1 komentarz:

  1. Też czasami podczytuję, bardzo fajnie, że takie magazyny się pojawiają:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...