niedziela, 12 listopada 2017

PartyLite to nie tylko świece .....

Zapachy PartyLite to nie tylko świece, ale również votive, tealighty i woski, czy patyczki zapachowe, o których ostatnio pisałam.

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z zapachami i chcecie je wypróbować - warto wziąć pod uwagę woski zapachowe. 


Woski zapachowe PartyLite topimy w kominkach zapachowych. Można wykorzystywać do tego celu tradycyjne kominki na tealighty lub kominki elektryczne. ja korzystam z kominka PartyLite w postaci anioła, który uwielbiam. Ma już ponad 3 lata i  świetnie działa.


Woski zapachowe są bardzo intensywne i pachną mocniej niż świece, ale zapach z czasem słabnie. Wówczas należy wybrać go z miseczki kominka papierowym ręcznikiem. Woski zapachowe pozwalają nam poznać zapachy. Warto skorzystać z akcji kosteczkowych, które bardzo często pojawiają się, kiedy wchodzi nowa kolekcja. Nie ma potrzeby kupowania całego wosku tylko 1 kostkę z zapachu. W ten sposób można niewielkim kosztem poznać całą gamę nowych zapachów.


Inną formą cieszenia się zapachami PartyLite są votive (samplery), czyli małe świeczki zapachowe. W opakowaniach PartyLite znajdziecie po 6 szt., dostępne są w bardzo szerokiej gamie zapachowej. Votive palimy z małych świecznikach-kieliszkach, które otaczają świeczkę. Im bardziej dopasowany świecznik tym większa gwarancja, że świeczka wytopi nam się do zera. Świeczniki do votive i tealightów znajdziecie w bardzo różnych formach w ofercie PartyLite

 

Najbardziej popularnymi mini -świeczkami zapachowymi są tealighty, które ja osobiście bardzo lubię. Jednak dla mnie, tealighty PartyLite stanowią uzupełnienie zapachu, który daje mi duża świeca, oraz są elementem dekoracyjnym. Bardzo je lubię :) Opakowania PartyLite zawierają po 12 szt. tealightów w jednym zapachu.

Pamiętajcie, że zapachy małych świeczek oraz tealightów są zdecydowanie mniej intensywne niż zapachy, który uzyskamy z wosku, czy dużej świecy.

Jeśli chcecie spróbować zapachów PartyLite - polecam Ewę z PartyLite Wyposażenie wnętrz Warszawaznakomitą konsultantkę, niezawodną i zawsze gotową do działania.2 komentarze:

  1. Wlasnie przy czytaniu Twojego wpisu przypomnialam sobie, ze bylam w sklepie z woskami i zadnego nie kupilam. Zaluje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wlasnie przy czytaniu Twojego wpisu przypomnialam sobie, ze bylam w sklepie z woskami i zadnego nie kupilam. Zaluje.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...