czwartek, 28 grudnia 2017

Awaria małżeńska - Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz

Jak wygląda dom bez żon? Pewnego dnia Mateusz i Sebastian, dwaj obcy
sobie faceci, stają się bliźniakami syjamskimi złączonymi wspólnym losem
tymczasowych samotnych ojców.
Tylko czy dadzą radę sprostać wyzwaniom?

Format: e-book
Ilość stron:  376
Wydawnictwo: Filia

Po mrocznym thrillerze, sięgnęłam po komedię obyczajową duetu Natasza Socha i Magdalena Witkiewicz. I to był doskonały wybór na świąteczną lekturę - ubawiłam się do łez i zdarzały mi się głośne wybuchy śmiechu, co rodzina kwitowała pukanie w czoło :)

Awaria małżeńska to historia jak z życia wzięta, która wywróciła życie dwóch rodzin do góry nogami. Dwie kobiety, Ewelina i Justyna, które się nie znają i nigdy wcześniej się nie poznały, jadą tym samym autobusem, kiedy dochodzi do wypadku. Obie są poszkodowane i lądują w tym samym szpitalnym pokoju - jedna ma połamaną rękę i uszkodzony bark, a druga skomplikowane złamanie nogi. Czeka je kilka tygodni w szpitalu, co wywraca zupełnie ich domowe życie. Przerażeni są mężowie, Mateusz i Sebastian, na których męskie barki spadają obowiązki domowe i dzieci, które lada dzień rozpoczynają rok szkolny. Nagle muszą się podjąć wielkiego wyzwania, jakim jest zastąpienie własnych żon w domu i praca zawodowa. Nagle okazuje się, że kobiety są herosami, bo ich obowiązkom trudno sprostać. Panów spotyka wiele przezabawnych sytuacji, a ich kobiety mogą odpocząć w szpitalu, choć przed oczami przewijają im się makabryczne sceny domowe.

Jeśli macie ochotę na doskonała zabawę przy lekturze książki, to Awaria małżeńska będzie doskonałym wyborem. Ubawiłam się, uśmiałam i spędziłam świetnie czas z bohaterami książki  duetu Socha&Witkiewicz. Bardzo lubię obie panie solo, ale duecie są niesamowite.
Polecam serdecznie!


Książka dostępna jest w formacie e-book na Legimi.pl


5 komentarzy:

 1. Nie dla mnie taka książka.

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Na dobrą zabawę zawsze znajdzie się czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą książkę przeczytał nawet mój Brat! teraz czas na mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie sięgnę kiedyś po tę książkę, przyda się na odstresowanie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...