czwartek, 28 grudnia 2017

Awaria małżeńska - Natasza Socha, Magdalena Witkiewicz

Jak wygląda dom bez żon? Pewnego dnia Mateusz i Sebastian, dwaj obcy
sobie faceci, stają się bliźniakami syjamskimi złączonymi wspólnym losem
tymczasowych samotnych ojców.
Tylko czy dadzą radę sprostać wyzwaniom?

Format: e-book
Ilość stron:  376
Wydawnictwo: Filia

Po mrocznym thrillerze, sięgnęłam po komedię obyczajową duetu Natasza Socha i Magdalena Witkiewicz. I to był doskonały wybór na świąteczną lekturę - ubawiłam się do łez i zdarzały mi się głośne wybuchy śmiechu, co rodzina kwitowała pukanie w czoło :)

Awaria małżeńska to historia jak z życia wzięta, która wywróciła życie dwóch rodzin do góry nogami. Dwie kobiety, Ewelina i Justyna, które się nie znają i nigdy wcześniej się nie poznały, jadą tym samym autobusem, kiedy dochodzi do wypadku. Obie są poszkodowane i lądują w tym samym szpitalnym pokoju - jedna ma połamaną rękę i uszkodzony bark, a druga skomplikowane złamanie nogi. Czeka je kilka tygodni w szpitalu, co wywraca zupełnie ich domowe życie. Przerażeni są mężowie, Mateusz i Sebastian, na których męskie barki spadają obowiązki domowe i dzieci, które lada dzień rozpoczynają rok szkolny. Nagle muszą się podjąć wielkiego wyzwania, jakim jest zastąpienie własnych żon w domu i praca zawodowa. Nagle okazuje się, że kobiety są herosami, bo ich obowiązkom trudno sprostać. Panów spotyka wiele przezabawnych sytuacji, a ich kobiety mogą odpocząć w szpitalu, choć przed oczami przewijają im się makabryczne sceny domowe.

Jeśli macie ochotę na doskonała zabawę przy lekturze książki, to Awaria małżeńska będzie doskonałym wyborem. Ubawiłam się, uśmiałam i spędziłam świetnie czas z bohaterami książki  duetu Socha&Witkiewicz. Bardzo lubię obie panie solo, ale duecie są niesamowite.
Polecam serdecznie!


Książka dostępna jest w formacie e-book na Legimi.pl


4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...