wtorek, 11 czerwca 2019

77. Kolejne 365 dni - Blanka Lipińska

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie, ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie, jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi? "Kolejne 365 dni" to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki, „365 dni” i „Ten dzień”, sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść, porównywana do światowego bestsellera „50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet. Jeśli komuś się wydaje, że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników, to powinien zapiąć pasy, bo "Kolejne 365 dni" jest niczym jazda rollercosterem!
 
Format: e-book
Ilość stron:  400
Wydawnictwo: Agora SA

Jedni wielbią Blankę Lipińską, inni wieszają na niej psy. Trzeba przyznać jedno - wszyscy czytają jej cykl, z tą różnicą, że część się do tego przyznaje, a część - nie. Ja przeczytałam poprzednie tomy i dla relaksu sięgnęłam po najnowszy :) Szukałam lekkiej i przyjemnej lektury, która pozwoliłaby mi oderwać się od nawału pracy - i udało się! Przeczytałam z przyjemnością, dobrze się przy tym bawiąc i nie zamierzam się z tym kryć.

Blanka Lipińska to nasz polski Grey, sprawiła, że ludzie czytają, a to już dużo :)

Jej bohaterka Laura jest charyzmatyczną Polką z włoskim temperamentem, poślubiona bossowi sycylijskiej mafii, prawie dała się dla niego zabić. Jednak w imię poświęcenia straciła dziecko, które nosiła w swym łonie i ta sytuacja była weryfikatorem jej związku z Massimo. Laura popadła w depresję, Massimo odsunął się od niej i trwał w swojej  żałobie, a to sprawiło, że w głowie kobiety stale krążył obraz jej porywacza, surfera Nacho Matosa, płatnego mordercy i członka kalabryjskiej mafii. Laura ma szczęście do mafiozów. Kobieta była rozdarta pomiędzy swego macho Massimo, a czułego i chłopięcego Nacho. Ciąg wydarzeń, w które została wciągnięta zweryfikował uczucia obu mężczyzn oraz sprawił, że musiała dokonać wyboru. Czy był dobry? Oceńcie sami :)

Kolejne 365 dni to ociekająca seksem powieść obyczajowa, która przenosi nas do egzotycznego świata pełnego brudnych pieniędzy, lewych interesów i... seksownych mężczyzn. Jest intrygująco i chwilami strasznie, ale powieść wciąga i relaksuje. Pikantne perypetie Laury i jej facetów sprawiają, że powieść czyta się z wypiekami na twarzy - było przyjemnie, choć nie jest to powieść, która zapadnie w pamięć na długo, ale na urlop jest  idealna :)


4 komentarze:

 1. Na ten moment, nie planuję lektury tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę zgodzić się ze wstępem, ponieważ nie czytałam tego cyklu i nie zamierzam. Jakbym to robiła, to na pewno przyznałabym się, bo nie sądzę, aby czytanie czegokolwiek byłoby wstydem. Ważne, że ludzie czytają! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Również nie zgodzę się z tym, że wszyscy czytają ten cykl :) Ja nie czytałem i nie zamierzam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorsza książka jaką w życiu czytałam to kolejne 365 dni. Tą częścią autorka zniszczyła swoją trylogie. Dlaczego najgorsza bo po pierwsze kompletnie nie rozumiem Laury. Ten Nacho którego ostatecznie wybrała porwał ja w Boże Narodzenie, dwa razy przykładal nabite broń do jej głowy grożąc śmiercią jej i jej bliskim,przyczynił się do śmierci jej dziecka. W książce Laura zachwyca się charakterem Nacho jaki on wspaniały, a Nacho wielokrotnie wspominał jak to lubi strzelać ludziom w głowy jak go to fascynuje... I to ma być ten cudowny facet Jeśli komuś podoba się tego typu osobnik to brakuje mu 5 klepki. Całe porównanie do 50 twarzy greya jest mówiąc delikatnie bardzo nieodpowiednie. Laura jest osobą pustą, nieempatyczna egoistka Anastazja z greya jest wrażliwa, wykształcona, pracowita no i szlachetna w przeciwieństwie do Laury. Sam grey jest biznesmenem filantropem. Ana i Christian zmieniają się na lepsze tworzą związek oparty na szacunku i zaufaniu. W przypadku 365 dni bohaterzy zmieniają się na gorsze no i jak byli mafiozi i alfonsami tak są nadal.Laura porzuca alfonsami i mordercę dla innego alfonsa i płatnego mordercy beznadzieja ta 365 dni

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...