środa, 20 lipca 2011

One Lovely Blog Award

Po raz pierwszy w niedługiej historii mojego bloga zostałam nominowana i bardzo się z tego cieszę ! Chciałabym podziękować Stayrude za nominację - miło mi, że moje zapiski zyskały twoje uznanie :)
 
Zasady: 
1. napisz u siebie podziękowania i wklej link blogera, który cię nominował,
2. napisz o sobie siedem rzeczy, 
3. nominuj szesnaście innych, cudownych blogerów (nie można nominować osoby, która cię nominowała),
4. napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji.
 
1.  Podziękowania za moją nominację należą się Stayrude,  która dostrzegła "coś" w moim pisaniu dla siebie :) Dziękuję Ci !!!
2. Siedem rzeczy o mnie:
- uwielbiam czytać, zbierać książki, dotykać ich i uwielbiam dobrą muzykę - to niezbędne mi rzeczy do życia ( oprócz mojej rodzinki :) )
- mam dwójkę świetnych dzieci i męża - na szczęście nie przeszkadza im moje ciągłe czytanie...
- lubię podróżować poznawać nowe kultury, smaki, rozkoszować się widokami - ale wszystko z umiarem, bo mam duszę domatorki
- uwielbiam wszystko, co włoskie - kocham Rzym, włoskie jedzenie, książki o Włoszech - to jest kraj, w którym mogłabym prowadzić leniwe życie z książką
- boję się pająków i nie znoszę wszelkiego robactwa ...
- jestem "w gorącej wodzie kąpana" i nie cierpię spóźnialstwa innych i marnotrawienia czasu - taki delikatny choleryk, ale jak się wyżyję, to jestem do "rany przyłóż"
- nie lubię wyrzucać rzeczy i efektem jest zawalona piwnica ( bo kiedyś się przyda....) - przebłyskiem są sytuacje, kiedy mam natchnienie na porządki wyrzucam jak leci... a potem żałuję :)

3. Moje nominacje :
 
To są moje nominacje  - o czym nominowanych poinformuję :)


 

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za nominację:). Nie wezmę jednak udziału w zabawie, co wyjaśniłam w oddzielnym poście u siebie na blogu. Mimo to, bardzo ciekawo czytało się Twoje ciekawostki:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, ze dalej będziesz do mnie zaglądać - tak jak ja do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie biorę udziału w zabawie, ale bardzo dziękuję za nominację :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez wyznaję zasadę "a może się kiedyś przyda" i też mam od groma staroci, które mamuśka każe wyrzucać, a ja jakoś nie mogę. Podziwiam, że potrafisz znależć czas i łączyć bycie mamą i żoną z pracą i pasją, to wspaniałe! A co do "w gorącej wodzie kąpana"... mam to samo xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za miłe słowa ! Człowiek bez pasji byłby pusty :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...