sobota, 3 września 2011

Poczekajka - Katarzyna Michalak

Poczekajka to powieść wysnuta z marzeń i snów, spleciona z miłości i nienawiści, okraszona garścią humoru i doprawiona szczyptą magii. znajdziesz w niej zarówno radość życia, jak odrobinę łez, które nadają mu smak. Jej lektura da Ci wiarę, że nie wolno tracić nadziei. Ani marzeń. Przenigdy. Poczekajka to książka dla samotnych, dla szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych. Dla każdej z nas!
Poczekajka to pierwsza część cyklu Poczekajka, potem jest Zachcianek i Zmyślona.
Zmyśloną już czytałam, pozostał mi tylko Zachcianek - trochę nie po kolei, ale trudno :)
Poczekajka to lekka, przyjemna książka, można się pośmiać i odprężyć. Opowiada historię lekarza weterynarii, Patrycji Marynowskiej, która poszukuje księcia z bajki. Trafia do Poczekajki i zamieszkuje w chatce w lesie, otrzymuje upragnioną pracę w ZOO. Potem zjawia się książę z bajki, a nawet dwóch. Który jest właściwy ??? W książce jest trochę magii, trochę bajki oraz dużo realizmu. Na zakończenie pozostaje niedosyt....Co się stanie z Patrycją po wyjeździe z Poczekajki? Co z Holendrem? Jak zachowa się Łukasz?

Poczekajkę czyta się szybko, bo książka wydana jest z dużymi literami, a piękna okładka wprowadza w klimat książki.

4 komentarze:

 1. Książki nie czytałam, ale z chęcią to zmienię;)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Po twoich recenzjach mam w planie całą serię ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam ostatnio okazję przeczytać Poczekajkę - nie powaliła mnie na kolana, ale czytało się ją lekko i bardzo szybko. Jeśli trafię na kolejne części, pewnie po nie sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. to była pierwsza książka jaką przeczytałam tej autorki i na pewno nie ostatnia :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...