piątek, 24 lutego 2012

Między słowami - Jayne Ann Krentz

Rachel Wilder lubi brać sprawy w swoje ręce. Kiedy więc dowiaduje się, że jej młodsza siostra została niesłusznie oskarżona o oszustwo, postanawia sama wyjaśnić, jak do tego doszło. Jest przekonana, że to efekt zaniedbania lub nieuczciwości Abrahama Chance’a, detektywa prowadzącego śledztwo. Podając fałszywe nazwisko, dostaje posadę w jego domu – wierzy, że dzięki temu szybciej dotrze do prawdy. Jednak im lepiej poznaje Chance’a, tym bardziej jest przekonana o jego uczciwości. Chętnie by mu wszystko szczerze wyznała, ale zabrnęła już w kłamstwach zbyt daleko. Nie wie, że i Chance prowadzi z nią dziwną grę niedomówień…

Okładka:  miękka
Ilość stron:   224
Wydawnictwo:  MIRA Harlequin 

Postanowiłam uprzyjemnić sobie wieczór z książką Wydawnictwa MIRA Harlequin. Bardzo podoba mi się seria Satine, jest dużo ładniejsza niż zwykłe różowe harlequinki. 
"Między słowami" czytałam tyle czasu, ile trwał film oglądany przez mojego męża - czyli ekspresowo. Ubawiłam się i zrelaksowałam, a patrząc na minę mojego męża - nie mam wątpliwości, kto dokonał lepszego wyboru :)

"Między słowami" to świetna książka o miłości z intrygą w tle i zagmatwanymi relacjami rodzinnymi. Jest On i Ona, a w tle jej siostra i jego siostra. Siostry są młode, rozpieszczone i starają się wywrzeć naciski na starsze rodzeństwo. Oj, namieszały !

Rachel chcąc wyjaśnić zagmatwaną sytuację siostry i zemścić się na detektywie Chance'ie zostaje przez przypadek jego gospodynią w domu na "końcu świata". I to, jaką gospodynią - w markowych ciuchach i z wyzwaniem w oczach. Jej postawa wprawia Chance'a w zdumienie i zapada mu w serce. Coś ich do siebie przyciąga, jednak niewyjaśnione sprawy stoją pomiędzy nimi. Wizyta młodszej siostry Chance'a z roszczeniami dotyczącymi majątku i uszczypliwymi uwagami w stosunku Rachel tylko zaognia sytuację.
Czy uda im się "oczyścić teren"? Jak potoczą się ich losy? Poczytajcie :)

"Między słowami" to romans napisany w  dowcipny sposób - bawi i wzrusza. To ciepła opowieść o miłości, sile rodzinnych więzi i o uczciwości. Barwne postacie i zabawne dialogi - to plusy tej książki.
Lekka i sympatyczna - doskonała na wieczory! Przynosi relaks i dobry nastrój - lubię takie lektury.

2 komentarze:

  1. Hmm, przypomina mi to jedną inną książkę, którą niegdyś czytałam - Pojedynek. Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam, jeśli będzie okazja, lubię czasem takie sympatyczne książki ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie historie, pozwalają odpocząć i poprawiają humor :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...