sobota, 18 lutego 2012

Miłosne Przysięgi. cz.4 - Nora Roberts

Parker Brown przemieniła dziecięcą zabawę w ślub w pracę marzeń. Teraz ona jest twarzą „Przysiąg” – to ona zaspokaja wszystkie życzenia panien młodych, zarządza każdym przyjęciem i z romantycznych kwiatów Emmy, pysznych deserów Laurel i oszałamiających fotografii Mac tworzy jeden, niepowtarzalny pakiet.
Mechanik Malcolm Kavanaugh od dawna jest zafascynowany Parker, jednak jako dobry przyjaciel brata Parker, Mal wie, że przejście od niewinnego flirtu do poważnego zaangażowania to wielki krok.
Już dawno żaden mężczyzna nie zbił Parker z tropu, ale jeżdżący na motocyklu Mal o kruczoczarnych włosach wydaje się mieć do tego wyjątkowy talent. Całuje ją namiętnie w najmniej spodziewanych okolicznościach i zaczyna budzić w Parker coraz bardziej niepokojące uczucia. W jej pracy ryzyko zawsze się opłacało, ale teraz musi zaryzykować własne serce…

Okładka:  miękka ze skrzydłkami
Ilość stron: 344
Wydawnictwo:    Prószyński 
Seria:    Kwartet Weselny.  cz.4

Uwielbiam styl pisania Nory Roberts :) Jeszcze mi się nie zdarzyło odłożyć jej książki z rozczarowaną miną, a Kwartet Weselny to jedna z moich ulubionych serii. Opowiada o losach 4 przyjaciółek, które założyły firmę obsługującą kompleksowo wesela. Każdy tom opowiada o losach jednej z nich.

"Miłosne Przysięgi" to czwarta część weselnej serii, opowiada historię Parker Brown. Kobieta jest pomysłodawcą firmy i jej motorem napędowym. Trzyma wszystko w swoich dłoniach, jest perfekcyjna i uporządkowana. Z zewnątrz chłodna i wyniosła, ale w środku niej tkwi mała dziewczynka z marzeniami i planami. Parker, po śmierci rodziców, została z bratem, niezastąpioną panią Grady i swoimi trzema przyjaciółkami. Skupiła się na pracy i odstawiła mężczyzn na bok - jej lodową powłokę przełamał Malcolm, przyjaciel jej brata, mechanik samochodowy. 
Spotkały się dwa różne światy - dziewczyna z bogatego domu i chłopak, który do wszystkiego doszedł w życiu sam. Mają inne priorytety, inne spojrzenie na świat, inny sposób myślenia - łączy ich uczciwość i rodzące się uczucie. Wiele czasu upłynie nim każde z nich zrozumie, jak wiele dla siebie znaczą i jak są do siebie podobni.... A cała sytuacja będzie bacznie obserwowana i komentowana przez brata Parker, Dela, i jej trzy przyjaciółki, matka Malcolma też nie pozostanie obojętna. 
A wszystko oczywiście dobrze się skończy :)
Zdradziłam zakończenie - przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać !

"Miłosne Przysięgi" to doskonała książka, napisana w dowcipny sposób, pełna uczuć i emocji. Stanowi świetne źródło informacji o ślubach, ich organizacji i fortelach, które trzeba stosować, aby wszystkich zadowolić. 
Całość jest doskonale przemyślana, zorganizowana i zabarwiona uczuciami - tworzy niepowtarzalną kombinację, na miarę Nory Roberts.
Książkę świetnie się czyta - wzrusza, bawi i wprowadza w dobry nastrój. Czego chcieć więcej?!

4 komentarze:

  1. Powiadasz ulubiona, kurcze to ja MUSZĘ ją kupić!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dopiero seria przede mną, ale po wcześniejszych książkach wiem, że czeka mnie świetna lektura :)

    OdpowiedzUsuń
  3. WITAM! Szukając Elizabeth Gaskell jedną z moich ulubionych autorek trafiłam na Twój blog:) Ja także czytam najróżniejsze gatunki i w zupełności podzielam Twoje zdanie co do"Kwartetu Weselnego":) cały piękny zestaw w domu stoi i grzeje w zimne wieczorki:) Stanowczo zachęcam do przeczytania tych książek:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...