środa, 5 września 2012

CLEAN - Alejandro Junger

Nowojorski kardiolog i lider w dziedzinie medycyny integracyjnej, doktor Alejandro Junger, dokonuje ważnego przełomu w dziedzinie medycyny. Jego zdaniem większość wspomnianych powyżej dolegliwości stanowi bezpośredni skutek gromadzenia się w organizmie człowieka toksycznych związków, z którymi stykamy się w toku naszego codziennego życia. Poziom zatrucia i obciążenie dla organizmu rośnie, a my nie nadążamy z przystosowywaniem się do nowych wyzwań. Toksyny są wszędzie. Na szczęście Clean przedstawia nam rozwiązanie.
Clean to program reaktywujący i wspierający nasz naturalny system detoksykacji. Realizację tego programu można bez problemu pogodzić z wymaganiami współczesnego zabieganego życia. Rezultaty są wspaniałe: irytujące problemy zdrowotne nagle ustępują, zbędne kilogramy znikają, a my po raz pierwszy w życiu doświadczamy, co to znaczy naprawdę czuć się zdrowo. 
Zastosuj program Clean i odzyskaj młodość, witalność i zdrowie!


Okładka :  miękka
Ilość stron:   296
Wydawnictwo:    LAURUM


Każdy z nas ma czasem wrażenie, że jest napompowany jak balonik, ma spuchnięte ręce, nogi, kłopoty ze snem czy odczuwa ciągłe zmęczenie. To znak, że woda i toksyny zatrzymują się w organizmie. Organizm jest zanieczyszczony i odreagowuje. 

Mnie często zdarzają się takie sytuacje i źle się z tym czuję, a nie chcę ciągle być zdana na środki farmakologiczne. Sięgnęłam więc z ciekawości po książkę „Clean” napisaną przez Alejandro Jungera, nowojorskiego kardiologa i lidera w dziedzinie medycyny integracyjnej. 

„Clean” to program reaktywujący i wspierający nasz naturalny system detoksykacji. 
Jego główne założenia opierają się na prowadzeniu codziennego, systematycznego, zdrowszego trybu życia polegającego na: 
- planowania posiłków 
- przestrzeganiu założeń diety 
- dbania o systematyczność posiłków 
- dbania o ruch 
- picia dużo czystej wody 
- odpowiedniej ilości odpoczynku 
Niby oczywiste, ale niekoniecznie połączone wszystko razem…. 

W książce znajdziemy kompleksowe informacje na temat toksyn i ich wpływu na nasz organizm, dowiemy się, czym jest program Clean i na czym polega oraz co nam da. Znajdziemy mnóstwo ciekawych przepisów kulinarnych ze składników, które są nam potrzebne w procesie samooczyszczenia organizmu. Znajdziemy też wsparcie i motywacje do działania :)

Książka jest napisana zrozumiałym, jasnym językiem. Pokazuje jak wiele możemy zyskać korzystając z rad specjalisty. Ja na pewno przetestuję przedstawione przepisy, bo zapowiadają się smakowicie. 

Piję wodę, chodzę na spacery, może nie ćwiczę, ale staram się więcej ruszać – to już dobry krok do przodu. Polecam również i Wam!
6 komentarzy:

 1. w sumie to nie brzmi odkrywczo, ale dobrze jest mieć takie informacje w jednym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj raczej nie dla mnie :) nie sięgam po tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie potrzebuje książek napisanych w tym stylu, sama doskonale potrafię zadbać o swój wygląd i zdrowie. Raczej odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pije wodę, biegam, staram się jeść zdrowo, a i tak jak przychodzą upały to masakra :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...