wtorek, 22 stycznia 2013

AUDREY. Osobisty album Audrey Hepburn - Suzanne Lander

Ten wyjątkowy album ze zdjęciami prezentuje ikonę kobiecości i stylu lat 50-tych XX wieku! Audrey Hepburn, bo niej mowa, była wybitną aktorką i wyjątkowym człowiekiem. Największą sławę i popularność przyniosły jej zagrane role w „Rzymskich wakacjach”(1957) „Zabawnej buzi” (1957) czy też „Śniadaniu u Tiffany’ego” (1961). Hepburn należała do najchętniej fotografowanych i oglądanych gwiazd. Wywarła znaczny wpływ na kino tamtych lat. Pamiętana i ceniona do dziś, przyczyniła się do ustalenia pewnego kanonu kobiecości.
okładka:  twarda
ilość stron:   208
Wydawnictwo:   Buchmann

Audrey Hepburn cenię jako aktorkę, a podziwiam jako kobietę. Dla mnie zawsze pozostanie ikoną szyku i elegancji, kobiecej gracji. Ucieszyłam się więc, kiedy w moje ręce wpadł niezwykły album z jej zdjęciami. Przepięknie wydany, z niezwykłą dbałością o szczegóły, dopracowany w najmniejszych szczegółach - mogłabym go godzinami przeglądać i wczytywać się w komentarze obok zdjęć, które przybliżają postać Audrey, zarówno jako aktorki, ale również jako kobiety.
To zdjęcie, bardzo przeze mnie lubiane, z filmu "Śniadanie u Tiffny'ego" również znajdziecie w albumie. Ja je uwielbiam - mam t-shirt z tym wizerunkiem. :)

Audrey Hepburn to fascynująca kobieta, zawsze piękna i elegancka, ikona stylu, a jednocześnie kobieta mocno zaangażowana w akcje pomocy humanitarnej. Każdy zna jej kreacje w filmach, które przeszły do historii kina. Ja, chętnie wracam do "Rzymskich wakacji" czy "Śniadania u Tiffany'ego", które zawsze mnie bawią i wzruszają, niezależnie od tego, który raz je oglądam.

Ten niezwykły album o Audrey Hepburn zajmie na mojej półce szczególne miejsce i na pewno często będę po niego sięgać. 
Jeśli fascynuje Was postać tej intrygującej kobiety, to album Was usatysfakcjonuje i pomoże poznać ją lepiej. Jest przepiękny czarno-złoty, stylizowany na stary. 
Album jest taki jak Audrey - elegancki i wydany z klasą. Serdecznie polecam!6 komentarzy:

 1. Piękny album, a Audrey Hepburn uwielbiam, czar, styl, szyk. No po prostu klasa sama w sobie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiscie cudny album, w rzeczywistości musi się wspaniale prezentować. Ja także uwielbiam Audrey.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaglądam do niego czasem w księgarniach, gdyż nie stać mnie na zakup, ale kiedyś na pewno sobie sprawię. Audrey to fenomenalna osobowość i przepiękna kobieta, a taki album to ozdoba półki.

  I mam tak samo z jej filmami - mogę oglądać milion razy, zawsze będą zachwycać tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do zabawy Versatile Blogger. Szczegóły na moim blogu. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Audrey, ale na ten album bym się nie szarpnęła. Widziałam w księgarni cenę i o mało się nie przewróciłam :) Lepszy T-shirt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała aktorka w pięknej książce :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...