poniedziałek, 23 września 2013

Przeznaczona, by czuć - Indigo Bloome

On otworzył jej umysł. Teraz ona musi naprawdę poczuć…
Kochanek psycholog Alexandry Blake, Jeremy Quinn, przebudził ją seksualnie. W świecie bohaterki zapanowała jednak niepewność, gdy porwano ją w Londynie.
Jeremy rzuca się w rozpaczliwy pościg za miłością swojego życia, zaś Alexandra zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, która rozgrywa się w cieniu. Porywacze chcą ją wykorzystać dla poznania najgłębszych zagadek kobiecej seksualności, a Alexandra nie może im uciec… Tylko czy tego chce?
Do czego Alexandra się ucieknie, by zaspokoić swoją ciekawość i pragnienia? Czy gra posuwa się zbyt daleko, czy też nadal warto w nią grać? 

Okładka: miękka
Ilość stron:  328
Wydawnictwo: Czarna Owca
Cykl: Czerwona Seria

„Przeznaczona by czuć” to kontynuacja powieści „Przeznaczona do gry”, opowiadająca o perypetiach dr Alexandry Blake. Książki ukazały się w erotycznej Czerwonej Serii wydawnictwa Czarna Owca. Podchodzę do tego typu literatury dość sceptycznie, jednak „Przeznaczona do gry” bardzo mi się spodobała i nie ukrywam, że z niecierpliwością oczekiwałam jej kontynuacji. 

Dr Alexandra Blake, psycholog, wzięła udział w eksperymencie naukowym zgłębiającym zmiany w organizmie zachodzące podczas seksu. Kobieta jest niesłychanie wrażliwa erotycznie i zaangażowała się, wraz ze swoim partnerem, Jeremy’m, całą sobą. Wyniki badań okazały się przełomowe i informacje „przeciekły” poza ścisłe grono zajmujące się tematem. Alex grozi niebezpieczeństwo, jednak Jeremy nie chce jej straszyć i postanawia opowiedzieć jej o tym podczas spotkania w Londynie.
Na lotnisku, na oczach Jeremy’ego i Sama, Alexandra zostaje porwana i uprowadzona przez nieznanych sprawców. Miała jednak na ręce bransoletkę z wmontowanym systemem GPS, którą podarował jej kochanek. Dzięki temu mężczyźni mogą podążać jej śladem, a wiedzie on poza granice Wielkiej Brytanii i jest związany z małą firmą farmaceutyczną. 
Co spotka tam Alex? Czy Jeremy’emu uda się ja odnaleźć i uwolnić? 
Na te i wiele innych pytań, które Wam się nasuną podczas lektury, znajdziecie odpowiedź w książce.

Indigo Bloome stworzyła świetne połączenie erotyki z sensacją, dzięki czemu książkę pożera się w zastraszającym tempie z ciekawością i zaintrygowaniem. Akcja gna jak w filmie sensacyjnym, a wątek erotyczny dodaje jej pikanterii. Sceny erotyczne są bardzo odważne, ale nie przerysowane. Nie ma tutaj przekleństw ani wulgaryzmów. Autorka, widać, że starała się zrobić to z klasą i jej się to udało. Na pewno wiele odważnych scen wywołuje rumieniec na twarzy czytelnika, ale nie powoduje niesmaku.

Pomysł na powieść był świetny i pierwszy tom porwał mnie. Niestety, muszę stwierdzić, że drugi tom jest trochę słabszy, choć nadal bardzo jestem ciekawa, co spotka Alex w trzecim, zamykającym cykl tomie. Liczę na to, że Autorka mnie zaskoczy i wróci do formy z „Przeznaczonej do gry”.

Jeśli macie ochotę na chwilę odprężenia i seksualnego dreszczyku – „Przeznaczona by czuć” będzie idealna!
4 komentarze:

 1. Jutro mam mieć tę część i w sumie jestem jej bardzo ciekawa. Pierwsza budziła sprzeczne uczucia przez absurdalność niektórych eksperymentów i zachowania Alex, więc mam nadzieję, że tutaj obu elementów będzie nieco mniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie zdecydowanie do bardziej do gustu przypadł pierwszy tom, jak dla mnie autorka za bardzo skupiła się na wątku sensacyjnym

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię erotyki, jednak ta seria w ogóle mnie pociąga ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już podczas czytania opisu pierwszego tomu stwierdziłam że tym razem pasuję. Przeczytałam Greya i starczy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...