wtorek, 12 listopada 2013

Całkowita przemiana. Zmień swoje życie w 24 godziny - Susannah Constantine, Trinny Woodall

Trinny i Susannah proponują ci przemianę! Dzięki nim rozpoznasz, dlaczego nie jesteś z siebie zadowolona, oraz uzyskasz informacje potrzebne do zmiany swojego wyglądu i zachętę do podjęcia działania. Potraktuj tę książkę jako metodę, która pomoże ci uzdrowić własne wnętrze, abyś mogła błyszczeć na zewnątrz. Potrzebujesz tylko jednej doby i wiary w to, że będzie lepiej. Pora rozpocząć podróż, dzięki której zmienisz podejście do swojego ciała i życia!

Okładka:  twarda
Ilość stron:  152
Wydawnictwo:  G+J

Niesamowite są te dwie kobietki! 
Trinny i Susannah to duet brytyjskich stylistek, które doradzają kobietom i uczą zasad właściwego ubierania się.
Uwielbiam oglądać programy z modowymi metamorfozami, ktore proponują. Ich propozycje czasami są kontrowersyjne, ale trzeba przyznać, że kobiety wyglądają zdecydowanie korzystniej.
Zwykle wiele tendencji i błędów w ubieraniu się tkwi w naszej psychice bądź w podglądaniu i naśladowaniu niewłaściwych osób. Mówiąc "niewłaściwych" myślę o typie sylwetki. Patrząc na elegancką i pięknie ubraną kobietę, chcemy też tak wyglądać. Jednak nie zawsze pasują nam rzeczy, które na innych wyglądają świetnie.

Trinny i Susannah jako punkt wyjścia zmian w wyglądzie przyjmują właściwe zdiagnozowanie typu sylwetki, określenie jej słabych i mocnych stron. To pozwala na określenie stylu, który będzie najlepiej podkreślał nasze zalety - co wymusi na nas zmiany w garderobie. Jednak zawsze trzeba trzymać się wytycznych - fasonów i kolorów, które możemy stosować, oraz tych, których należy się wystrzegać.
I nie ma zmiłuj się!

Książka znanych stylistek nie tylko odmieni twój wygląd, ale również zmieni twój sposob myślenia. Metamorfoza dotyczy całości nas - stylu, sposobu myślenia i samooceny. Doda nam pewności siebie i atrakcyjności.

Książka jest świetnie napisana oraz bogato ilustrowana. Całość jest przystępna i bardzo ciekawa. Na pewno jeszcze nie raz do niej zajrzę. 
Bardzo ładne wydanie, z twardą lakierowaną, okładką - świetnie nada się na prezent świateczny.
Bardzo fajna książka - polecam!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...