niedziela, 10 listopada 2013

Intrygująca zapowiedź - Dom tajemnic

Uwielbiacie Harrego Pottera? Pokochacie "Dom tajemnic"!Książka "Dom Tajemnic" to światowy bestseller polecany przez J.K.Rowling. Polskim jej ambasadorem został Piotr Fronczewski, doskonale Państwu znany jako głos Harry'ego Pottera.

Eleanor, Kordelia i Brendan razem z rodzicami przeprowadzają się do wielkiego domu, który należał kiedyś do tajemniczego pisarza, Denvera Kristoffa. Po niezapowiedzianej wizycie jego córki, niepokojącej staruszki, rodzeństwo trafia do groźnego świata, w którym czyhają na nich olbrzymy, piraci, Wichrowa Wiedźma i Król Burz. Jaką tajemnicę kryje historia ich własnej rodziny? Czy rodzeństwu uda się w końcu odnaleźć drogę do domu? Początek nowej przygodowej serii!

Dom Tajemnic opowiada historię zwyczajnych dzieci uwięzionych w światach wykreowanych przez szalonego powieściopisarza. By nazwać owego pisarza, zaczerpnęliśmy coś z siebie samych. „Ned” to na wspak słowo „Den”, dodać tylko trzeba „ver” w miejsce „Vizzini”, otrzymujemy „Denver”. „Chris” natomiast to „Kristoff”. Tak więc Denver Kristoff to my dwaj!

"DOM TAJEMNIC"
Wydawnictwo Znak
Premiera   6 listopada 2013r.

Ja już na nią poluję , a Wy?

2 komentarze:

  1. Ja poczekam na pierwsze recenzje

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja mam nadzieję, że książka szybko do mnie trafi :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...