wtorek, 24 czerwca 2014

Niespodzianka! Nowe woski :)

Wczoraj, po powrocie do domu czekała na mnie pachnąca niespodzianka z Homedelight . Dostałam całą paletkę nowych wosków WoodWick do palenia i wąchania.


Dla mnie to zupełna nowość, odkrywanie kolejnego zapachowego pokładu. Pooglądałam je sobie, powąchałam - nie powiem, bardzo mi się spodobały. Są zupełnie inne niż Yankee, czy Kringle.

Opakowanie - bardzo wygodne i poręczne. Każde opakowanie zawiera 4 kostki, które powinny wydzielać zapach do 2,5h. Wosk można łamać jak tabliczkę czekolady, nie kruszy się i jest łatwy w przechowywaniu. Jest zdecydowanie twardszy niż Yankee. Opakowanie jest sztywne, więc wosk się nie kruszy. Wygodna naklejka na wierzchu sprawia, że można ją łatwo odkleić, ułamać wosk i z powrotem zakleić. Fajne i wygodne - podoba mi się :)


Oczywiście nie wytrzymałam i rozpakowałam jeden wosk wieczorową porą. Bardzo byłam ciekawa wosku o zapachu herbaty - Tranquili Tea. Użyłam zaledwie pół kostki wosku, a w pokoju rozszedł się intensywny zapach.  

Producent podaje taką informację: 

TRANQUILI TEA – Cisza i spokój
 Odpręż się w swoim ulubionym fotelu i pozwól, aby kojący zapach gorącej herbaty ziołowej odsunął stres z całego dnia.

Kurczę, nie sięgnęłabym po ten zapach, bo odstraszyła mnie informacja o "ziołowej herbacie" - ostatnio w pubie tak się nacięłam, dostałam jakąś anyżową, której nie cierpię. I popełniłabym wielki BŁĄD!
Tranquili Tea okazała się fantastycznym zapachem świeżej zielonej herbaty, takim słodko-gorzkim. Przypomina mi moją ulubioną Jasmine Green Tea z Yankee, tylko że Tranquili Tea jest mocniejsza i bardziej wyrazista - dałam tylko pół kosteczki, a zapach był w całej sypialni! Będę ją czesto palić, bardzo przypadła mi do gustu :)


Bardzo jestem ciekawa, jakie wrażenie zrobi na mnie trawa cytrynowa (Lemongrass) i pozostałe woski WoodWick. Pierwszy krok zrobiony i to jaki satysfakcjonujący :)


Woski WoodWick pochodzą  ze sklepu Homedelight.pl 

- polecam serdecznie !

4 komentarze:

  1. Fajny pomysł z tymi kostkami do łamania. A zapach musi być piękny:)

    OdpowiedzUsuń
  2. ten zapach i ja pokochałam <3

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...