poniedziałek, 25 czerwca 2018

365 dni - Blanka Lipińska

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł – a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim.Ojciec chrzestny w połączeniu z Pięćdziesięcioma twarzami Greya.

Format: e-book
Ilość stron:  496
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Premiera: 4 lipca 2018

Po raz pierwszy porównanie do 50 twarzy Greya wydaje mi się być trafne - 365 dni Blanki Lipińskiej to gorąca, letnia powieść, która sprawi, ze krew zagotuje ci się w żyłach. Mamy tutaj włoskiego capo, piękną Polkę i mnóstwo problemów :)

Kiedy zaczęłam czytać, po pierwszym rozdziale stwierdziłam, że to nie dla mnie.... ale postanowiłam dać jej szansę. I tak się wciągnęłam, że skończyłam późną nocą... niezadowolona z finału i pełna niedosytu :)

Massimo Torricelii to niezwykle przystojny i bardzo bogaty Włoch, którego korzenie tkwią we włoskiej rodzinie mafijnej, a on jest aktualnie Capo. Zarządza wieloma przedsiębiorstwami, żyje w raju, ale również krew przecieka przez jego ręce. Jest bezwzględny i po trupach dąży do celu. W jego rezydencji na ścianach wiszą obrazy pięknej kobiety, której poszukuje od lat. Nie wie kim jest, ani czym się zajmuje - wie jedno, kiedy walczył o życie po strzelaninie to jej twarz widział w swoim umyśle. Wie, że prędzej czy później ją spotka....

Laura Biel jest atrakcyjną Polką, która po latach pracy w hotelarstwie porzuciła pracę. Mieszka z bogatym partnerem i wybierają się na urlop na Sycylię z parą przyjaciół. Na miejscu oczekując na formalności lotniskowe, idzie na spacer i tak widzi ją po raz pierwszy Massimo. Jest w szoku, a ona w zupełnej nieświadomości. Od tej chwili jego lidzie pilnują jej i zdobywają na jej temat informacje. W dniu swoich urodzin, Laura kłóci się ostro z partnerem w hotelu i wybiega. Wałęsa się po mieście..... po czym budzi się w nieznanym miejscu z wielkim bólem głowy. Znajduje się w pięknej rezydencji Massima, który ją porwał i postawił jej ultimatum - 365 dni z nim i jeśli go nie pokocha to wróci do domu. Laura jest Polką, lecz ma charakter krewkiej Włoszki. Porwanie nie przestraszyło jej tylko rozzłościło. Krzyczy, bije Massima w twarz, jest nieposłuszna i... sprawia jej to przyjemność, a Włoch bardzo się jej podoba. Krążą wokół siebie jak dwa skorpiony, iskry się sypią, a emocje buzują. Co z tego wyjdzie? Przekonajcie się sami! Emocji wam nie zabraknie, a pikantne sceny łóżkowe dodają całości pieprzyka.

365 dni to powieść, która nie zaciekawiła mnie na początku, ale potem pochłonęła bez reszty. Laurę polubiłam od pierwszych stron - jest obłędna, gorącokrwista i nieusłuchana. Robi, co chce i jak chce, igra z losem i gra w grę, do której została wciągnięta. Doskonale jej to wychodzi. Kto w tym starciu będzie zwycięzcą?  Ha! Trudno ocenić :) Przeczytajcie - czeka was doskonała zabawa! Polecam przedpremierowo :)


4 komentarze:

 1. jeśli wpadnie w moje ręce, przeczytam.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna książka ciekawa jestem czy będzie kolejna część

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam gdzieś kawałek i jakoś nie bardzo... Za to mogę polecić "Podejrzanego", kryminał/erotyk. Czyta się b. dobrze.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja już zamówiłam drugą część w przedsprzedaży!
  http://polskaksiegarniainternetowa.eu/p/479623/ten-dzien

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...