sobota, 4 czerwca 2016

Lato z książką - po raz kolejny :)


Po czterech udanych edycjach Lata z książką Wydawnictwo Zysk i Spółka postanowiło kontynuować organizację tego wydarzenia. Tym razem Lato z książką odbędzie się aż w czterech miastach: Łebie, Mikołajkach, Ustroniu oraz Szczyrku. W każdym z wymienionych miast będzie trwało trzy dni (piątek - niedziela), podczas których Organizator zapewni wszystkim odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie! 


Wydawnictwo Zysk i Spółka stawiając na zróżnicowany i bogaty program, każdego roku do udziału w wydarzeniu zaprasza wyjątkowych gości oraz przygotuje warsztaty literacko-plastyczne dla najmłodszych uczestników. W strefie dziecięcej nigdy nie brakuje atrakcji, a i dla dorosłych zawsze jest w zanadrzu kilka niespodzianek.

Lato z książką to jedyna inicjatywa czytelnicza w Polsce, która jest organizowana na taką skalę! Adresatami wydarzenia są nie tylko przypadkowi wczasowicze, wypoczywający w danych miejscowościach, ale fani dobrej literatury z całej Polski. 


Lato z książką skierowane jest do wszystkich, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas! Terminarz spotkań:

Łeba: 8 do 10 lipca
Szczyrk: 22 do 24 lipca
Ustroń: 29 do 31 lipca
Mikołajki: 6 do 8 sierpnia

Program wkrótce na www.latozksiazka.pl


Polecamy!

Zysk i Spółka Wydawnictwo

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...