czwartek, 24 sierpnia 2017

Kiedy ciebie straciłam - Kelly Rimmer

Każda z nas choć raz pragnęła znów spotkać ukochanego po raz pierwszy i zacząć wszystko od nowa. Czy trzeba kogoś stracić, żeby odzyskać jego i miłość? Kiedy Molly i Leo się pobrali, wierzyli, że są niezwyciężeni. Że razem mogą podbić świat. Teraz ona siedzi przy jego łóżku w szpitalu. Leo, korespondent wojenny, zawsze żył na granicy ryzyka. I zapłacił wysoką cenę: jest sparaliżowany, stracił pamięć. Molly robi wszystko, by pomóc mu wrócić do zdrowia, odzyskać wspomnienia. Nie odstępuje go na krok. Są razem, na dobre i na złe. Tak jak kiedyś... Lecz Molly nie mówi mężowi wszystkiego. Że ich małżeństwo zaczęło się rozpadać na długo przed wypadkiem. A teraz uczucie odradza się ze zdwojoną siłą. I powraca strach. Czy kiedy Leo wyzdrowieje, znów wyjedzie na wojnę, a Molly znów straci mężczyznę, którego pokochała po raz drugi? Czy oboje zdołają sobie wybaczyć, naprawić błędy i zapomnieć, że na chwilę zgubili gdzieś wiarę w miłość?

Okładka: miękka
Ilość stron: 368
Wydawnictwo: Amber
Premiera:  25 lipca 2017

Kiedy Ciebie straciłam to powieść, która chwyta za serce. Molly i Leo - na zawsze razem, na dobre i na złe. Czy, aby na pewno? Okazuje się, że choroba może wskrzesić uczucie, które umarło. Tylko czy na dłużej, czy tylko na chwilę? Bohaterowie powieści Kelly Rimmer przekonają się o tym na własnej skórze. Kiedy Ciebie straciłam to niesamowita lovestory, które wzrusza i pokazuje, co jest w życiu ważne! Dawno nie czytałam tak pięknej opowieści o miłości :)

Molly i Leo to młode małżeństwo, których połączyła śmierć brata Molly. Młody mężczyzna z bogatej rodziny przedawkował narkotyki i zmarł, rodzina ukryła ten fakt przed córką i obwiniała Leo, jego przyjaciela. Chłopcy byli przyjaciółmi pomimo różnic, a dzieliło ich wszystko. Leo pochodzi z biednej rodziny i  jest mieszańcem, jednak za przyjaciela oddałby życie. Nie może przestać myśleć, że znalazł go za późno. Dzieli się swoimi wspomnieniami i informacjami z Molly, poznają się i zakochują w sobie. Ich krótkie małżeństwo jest bardzo burzliwe i staje na krawędzi, kiedy dochodzi do wypadku Leo. Mężczyzna trafia do szpitala w Rzymie z ciężkim urazem głowy i kręgosłupa, wypadki są wpisane w jego zawód - jest dziennikarzem wojennym. 

Molly przylatuje do męża i czuwa przy nim, kiedy jest nieprzytomny. Lekarze nie dają nadziei, a jednak Leo wybudza się. Nie może poruszać nogami i nie pamięta nic z ich wspólnego życia. Kojarzy Molly jako siostrę przyjaciela, nic więcej. Kobieta, z jednej strony cieszy się, że mąż nie pamięta ich kłótni i rozstania, a z drugiej jest jej przykro, że nie pamięta ich wspólnych, pięknych chwil. W tych trudnych chwilach zaczynają poznawać się na nowo. Czy miłość powróci, czy płomyk ich uczucia zniknie na zawsze?

Kiedy ciebie straciłam to pięknie napisana powieść o miłości, o drugiej szansie, jaką otrzymali Leo i Molly. czy ją właściwie wykorzystają? To musicie przeczytać sami :)
Mnie książka wzruszyła i poruszyła, pokazała, co w życiu jest ważne i że o miłość trzeba dbać.
Książka Kelly Rimmer to świetna lektura na urlop - polecam!1 komentarz:

  1. ach... nie napisałaś czy wykorzystali daną im szansę! więc nie pozostaje mi nic innego jak samemu przeczytać... w końcu muszę wiedzieć!:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...