czwartek, 8 grudnia 2022

152/2022 Miasteczko Twin Falls - Loreth Anne White

Bądź czujny. W każdym z nas czai się bestia. 
W spokojnym i sennym miasteczku brutalnie pobito i utopiono nastolatkę. Potworna zbrodnia zmieniła wszystko. Od tego dnia minęło ponad dwadzieścia lat. Każdy doskonale pamięta, co wtedy robił. Wszyscy mają alibi dla siebie i bliskich. Nikt nie chce ponownie przechodzić przez piekło tamtej nocy. Dla Rachel, emerytowanej policjantki, zabójstwo Leeny Rai to zamknięta sprawa. Kiedy młoda, dociekliwa podcasterka kryminalna nachodzi ją na farmie, wracają stare demony. Skazany za morderstwo Clayton Jay Pelley po latach milczenia ujawnia nowe fakty. Mieszkańców miasteczka Twin Falls ponownie ogarnia strach. Jedno jest pewne, nie tylko Clayton skrywa mroczne tajemnice. Loreth Anne White powraca w pełnym napięcia thrillerze inspirowanym prawdziwą zbrodnią.

Format: ebook
Ilość stron: 400
Wydawnictwo: Mando

Miasteczko Twin Falls w szybkim tempie zwojowało polskich czytelników i zyskało bardzo dobre recenzje. Te rekomendacje z kolei skłoniły mnie, aby po tę pozycję sięgnąć i ... nie rozczarowałam się!

Miasteczko Twin Falls to opowieść na miarę miasteczka Twin Peaks sprzed lat oraz historii zaginięcia Laury Palmer. Loreth Anne White stworzyła własną opowieść o zaginięciu w maleńkim miasteczku, mocną, zaskakującą i wręcz drążącą mózg czytelnika.

W spokojnym i niewielkim miasteczku Twin Falls, gdzie wszyscy wszystkich znają nagle dochodzi do zaginięcia młodej dziewczyny, niezbyt urodziwej, która zawsze trzymała się z boku innych nastolatków, a kiedy zaginięcie przybrało formę brutalnego zabójstwa na tle seksualnym - wówczas całą społecznością wstrząsnęło. Tym bardziej, że zabójca okazał się kimś z ich grona, nauczycielem, któremu powierzali swe dzieci... 
Sprawę prowadziła lokalna policjantka, Rachel. aktualnie już emerytowana, która teraz prowadzi ekologiczną farmę, jednak nigdy nie zdołała odciąć się od przeszłości. I to do niej przychodzi młoda podcasterka, która w swoim cyklu podcastów wraca do tej sprawy i znowu ją ożywia. Początkowo niechętna Rachel zaczyna z nią współpracować, a nawet sam zabójca po latach wypowiada się na ten temat i ujawnia nowe fakty. Czy to coś zmieni? Czy zostanie ukazana prawda o tej zbrodni? Przekonajcie się sami - polecam gorąco! Jest naprawdę mocna i mroczna!


Książka dostępna  w formacie e-book na Legimi.pl


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...