sobota, 30 maja 2020

74. Lista, która zmieniła moje życie - Olivia Beirne

Bestsellerowa powieść Olivii Beirne „Lista, która zmieniła moje życie“ zabierze was w zabawną podróż, która pokaże, co tak naprawdę znaczy żyć… Georgia kocha wino, programy reality show i siedzenie na kanapie po pracy. Nie znosi wysokości, sprawdzania swojego konta bankowego, chodzenia na randki oraz aktywności, do których wymagany jest sportowy stanik. I nigdy, przenigdy nie podejmuje żadnego ryzyka. Aż do chwili, kiedy jej piękna i odważna siostra zdaje sobie sprawę, że nie zdoła odhaczyć wszystkiego ze swojej „Listy Rzeczy Do Zrobienia Przed Trzydziestką“ i prosi Georgię o pomoc. Georgia ma zaledwie kilka miesięcy, by zmienić swoje życie i dokończyć zadania z listy. Czy będzie na tyle odważna, by dla swojej siostry zaryzykować wszystko? Czy jej życie zmieni się pod wpływem listy? Jedna z najzabawniejszych książek, jaką miałam okazję czytać w ostatnim czasie.

Okładka: miękka
Ilość stron:  352
Wydawnictwo: Albatros

Lista, która zmieniła moje życie to powieść z nowej serii Wydawnictwa Albatros - Mała Czarna. Jest to seria literatury dla kobiet, opowieści z życia wzięte, które ubarwią nasze życie, rozbawią i wzruszą. Jeśli kochacie Bridget Jones - ta seria jest kierowana do Was! Idealna na te trudne czasy :)
Lista, która zmieniła moje życie to opowieść o realizacji marzeń, wyzwań i o sile siostrzanej miłości oraz więziach rodzinnych, które są silniejsze od wszystkiego innego.
Georgie jest singielką, rysowniczką, która zamiast robić to, co kocha czyli rysować, musi zajmować się organizacją ślubu swojej szefowej, Bianci, ale za jej plecami tworzy rysunki do niesamowitej kampanii reklamowej dla klienta. Kiedy okazuje się, że siostra jej siostra jest chora na stwardnienie rozsiane i wielu życiowych marzeń już nie spełni, tworzy taką listę dla Georgie. Dziewczyna nie jest  z tego powodu szczęśliwa, ale kocha siostrę i zaczyna realizować jej marzenia, które musi wykonać do urodzin. Podczas realizacji jednego z nich poznaje Jacka, z którym ma randkę, a finalnie okazuje się bratem jej szefowej. Ich relacje okażą się zagmatwane, jednak jego rola w tym wyzwaniu okaże się znacząca. Miłość, jaką Georgie darzy siostrę okaże się silniejsza niż wszystko inne i zmieni jej życie nieodwracalnie.

Lista, która zmieniła moje zrycie to wzruszająca historia o kobietach dla kobiet. Pokazuje siłę siostrzanej miłości i lojalności, która przenosi góry i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. To opowieść o zawiłościach uczuć i meandrach ludzkich losów. Olivia Beime wzrusza, bawi i pokazuje, co w życiu jest ważne. Przeczytałam z przyjemnością, z uśmiechem na ustach i goraco polecam tę relaksująca książkę!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...