środa, 22 czerwca 2022

83/2022 Leśniczówka na Mazurach - Agnieszka Kulig

Czy w małych mazurskich Wikliszkach Anna i Radek postanowią na nowo zawalczyć o swoje szczęście i znajdą do siebie drogę? 
Anna jest pisarką z Warszawy, która przyjechała na wieś, żeby w spokoju napisać kolejną książkę. Radek jest meteorologiem, wykładowcą uniwersyteckim, który mieszka w leśniczówce na Mazurach. Oboje mają za sobą nieudane związki, jednak, mimo początkowej wzajemnej niechęci, powoli zaczyna rodzić się między nimi uczucie. Sobótkowe ognisko, wycieczka do Olsztyna i rajd rowerowy coraz bardziej zbliżają ich do siebie.

Format: ebook
Ilość stron:
Wydawnictwo: Filia

Leśniczówka na Mazurach to lekka, przyjemna i odprężająca lektura. Idealna książka na lato i urlop - pozwala oderwać się od rzeczywistości i niesie pokłady dobrej energii. 

Czy leśniczówka na odludziu może być remedium na zastój pisarski i niemoc życiową? Okazuje się, że idealnym :) A przekonała się o tym bohaterka powieści Agnieszki Agnieszki Kulig, Anna. Młoda kobieta po trudnym rozwodzie musi poskładać swe życie i wyobrażenie o sobie na nowo, a dodatkowo nowa książka sama się nie napisze, a termin jej oddania do wydawnictwa się zbliża. Przyjaciółka wyprawiła ją na Mazury, do domku przy leśniczówce, gdzie miała znaleźć spokój i wenę. Trafiła do państwa Malewskich, przesympatycznych gospodarzy, z mniej sympatycznym synem... Radek jest mężczyzną po przejściach, rozwodnikiem, który kocha wieś i jest meteorologiem. Początkowy kontakt Anny i Radka był pełen kolców, jednak z czasem oboje otworzyli się na siebie i starali zaufać. Nie było to łatwe po ich dotychczasowych przejściach. Czy uda im się odnaleźć siebie i zbudować związek? Przekonajcie się sami :)

Leśniczówka na Mazurach to bardzo sympatyczna opowieść, którą pochłania się w jedno popołudnie. Nie należy do ambitnej literatury, ale naprawdę fajnie się ją czyta. Przynosi ukojenie, bawi i wzrusza, a emocje w ludzkim życiu są bardzo ważne. polecam na lato!
Książka dostępna  w formacie e-book na Legimi.pl
1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...