środa, 9 czerwca 2021

61/2021 Pułapka diabła - Sylwia Brataniec

Anna jest więźniem. Zdradzona przez człowieka, którego pokochała, trafia w ręce psychopatycznego Charliego. Jej kłamstwa powoli wychodzą na jaw, a ukrywana tożsamość zostaje zdemaskowana przez kolejnego niebezpiecznego człowieka – szefa mafii z Los Angeles. Mężczyzna, nie przebierając w środkach, postanawia odbić przetrzymywaną kobietę. Wyrok mafii zmusza braci do zmiany planów. Rick z Danem szykują się na wojnę. Przeciwko nim staje najlepszy zabójca Revengel, wyjątkowo zdeterminowany, by zlikwidować swojego wroga. Czy w świecie podziemia znajdzie się miejsce na miłość? Ślub Ricka i Laury zbliża się wielkimi krokami… tylko że Annie trudno się z tym pogodzić. Tymczasem agenci ROCA próbują rozwikłać zagadkę zabójstwa rodziny Madenów. Tajemnice ludzi związanych z tamtą mroczną historią wyraźnie komplikują prowadzone śledztwo. Kim są mordercy? I czy zespół rzeczywiście pozbył się wszystkich szpiegów?

Format: ebook
Ilość stron:  420
Wydawnictwo: NieZwykłę
Cykl: Uwikłana t.2 
 
 Sylwia Brataniec dosłownie przywiązała mnie do swego cyklu Uwikłana - rewelacyjne dwa tomy i teraz znowu oczekiwanie na trzeci. Trzeba przyznać, że Autorka doskonale potrafi budować napięcie i przerywa akcję w takim momencie... że mam ochotę ją udusić :) A tak poważnie - mnie porwała i naprawdę nie mogę doczekać się kontynuacji losów Anny vel Pchły.

Anna została zdradzona przez Freaky'ego i ponownie odda na w ręce Charliego, który wiele lat temu ją skrzywdził. Jednak teraz ma zakaz jej dotykania i musi ją chronić - dla nich obojga jest to wyzwanie. Oczywiście, Anna korzysta z pierwszej nadarzającej się okazji, aby mu uciec, ale znowu trafia do punktu wyjścia. Jak okazuje się jest cennym towarem - jej przeszłość powoli wychodzi na światło dzienne i wiele osób ma ochotę ją dorwać... Jednak Rick ją chroni i wciąż ma do niej słabość, pomimo , ze już planuje ślub z Laurą.Tymczasem siostra Anny, Ewa, detektyw policji, prowadzi sprawę, w której drugim dnem są losy jej samej i Anny. Jak to się wszystko zakończy??? Nie wiadomo, bo znowu Autorka pozostawia nas w stanie totalnego zawieszenia w kulminującym momencie akcji. 

Pułapka diabła to świetnie napisana powieść, doskonale trzymająca poziom pierwszego tomu - wbija fotel i sprawia, że czyta się ją na jednym posiedzeniu, bo ciężko się od niej oderwać. Życzę wielu sukcesów pani Sylwii, bo ja na pewno będę czekać na jej kolejne powieści - ma świetne pióro i doskonałe pomysły i co najważniejsze udaje się jej to połączyć w naprawdę intrygującą całość!
Polecam gorąco!!!

 
 
 
 
 
Książka dostępna jest w formacie e-book na Legimi.pl

 

 

 

3 komentarze:

  1. Najpierw muszę przeczytać pierwszą część. Na ten moment planuję zapoznać się z tą serią.

    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak na razie nie ciągnie mnie do tej serii.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...